Opiekun medyczny

28 i 29 maja zajecia w szkole


#1 2009-10-21 20:17:27

dude87

Administrator

Zarejestrowany: 2009-10-21
Posty: 14
Punktów :   

Rzucice jakiś temat :)

Prośby i Pytania
Dziwne że nie nie macie żadnych prób ... ponuraki

Offline

 

#2 2010-01-31 18:23:59

elam

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-01-15
Posty: 2
Punktów :   

Re: Rzucice jakiś temat :)

To ja rzucam temat: "Wpływ miesiączkowania wielorybów na katastrofę tytanica". ;-)

A bardziej poważnie, proponuję jakiś mały zbiór dowcipów? Każde z nas na pewno zna parę dobrych.
Zaczynam:

Dawno dawno temu żył sobie pewien książe, z dość duzym problemem. Takim... 50 centymetrowym
Męczyło go to strasznie i szukając sposobu na skrócenie go, zgłosił się do starej wiedźmy mieszkającej na podzamczu.
Wiedźma udzieliła rady, by poszedł nad staw i poprosił o rękę żabę która tam mieszka. Jeśli żaba nie przyjmie oświadczyn jego "problem" zmniejszy się.
Tak też postąpił.
- Żabo, żabo wyjdziesz za mnie za mąż? - rzekł do żaby.
- Nie!
Po powrocie do zamku książe natychmiast sprawdził stan posiadania i okazało się, że było tak jak mówiła wiedźma. Problem miał już tylko 40 cm.
Pomyślał jednak, że nadal jest on za długi i postanowił pójść nad staw jeszcze raz.
-Żabo, żabo wyjdziesz za mnie za mąż? - ponownie poprosił żabę.
- NIE! - krzyknęła lekko wkurzona już żaba
Książe wrócił do zamku pędem, zmierzył i ku swojej radości stwierdził, że problem ma już tylko 30 cm!
Nadal jednak był za długi.
Postanowił pójść nad staw po raz trzeci, bo 20cm to już tak mniej-więcej w sam raz.
-Żabo, żabo wyjdź za mnie! - rzekł
- Czy ty nie rozumiesz co ja do Ciebie mowie? - krzyknęła wściekła żaba - NIE! NIE! NIE!

:-)

Czekam na kolejne dowcipy, to może być fajna zabawa.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.panorama.pun.pl www.pgklan.pun.pl www.ruthles.pun.pl www.pivotwrestling.pun.pl www.rozrywka-kielce.pun.pl